datalogic_logo

شرکت دیتالاجیک Datalogic با بهره‌گیری از فناوری‌های روز دنیا سعی در بهبود شرایط کسب و کار سازمان‌ها دارد.

این شرکت که در سال ۱۹۷۲ در کشور ایتالیا تاسیس گردیده است، در ابتدا به تولید قطعات الکتریکی مشغول بود، ولی بعد از مدتی به سراغ طراحی و تولید سنسورهای الکترونیکی برای کارخانه‌های نساجی، کاشی و سرامیک و…. رفت.

در اواسط دهه ۷۰ این شرکت گسترش یافت و در آلمان و ژاپن و سایر کشور‌ها نیز نمایندگی‌هایی تاسیس نمود. در دهه ۸۰ تحقیقات گسترده‌ای درباره‌ی بارکدخوان‌های نوری انجام داد و راه‌حل‌هایی برای کاربردهای صنعتی این تجهیزات در اروپا ارائه داد.

شرکت Datalogic در دهه ۹۰ فعالیت خود را در جهت همکاری با شرکت‌های دیگر جهان ادامه داد و به این ترتیب توانست در همه قاره‌ها نفوذ یابد.

این کمپانی روند تحقیق و توسعه خود را ادامه داد به نحوی که در سال ۲۰۱۳ به یکی از قطب‌های اتوماسیون صنعتی و سیستم‌های شناسایی خودکار تبدیل شد و ۱۲ مرکز تحقیقاتی در سراسر جهان تاسیس نمود که بیش از ۳۵۰ مهندس و هزاران کارمند دارد.

تمرکز اصلی Datalogic بر اتوماسیون جمع‌آوری و ثبت اطلاعات در صنایع مختلف از قبیل حمل و نقل، تولید، فروش، بهداشت و درمان و… است.

محصولات و راهکارهای این شرکت عبارتند از:

  • بارکدخوان
  • رایانه قابل‌حمل
  • سنسور
  • تجهیزات اندازه‌گیری
  • حک لیزر
  • تجهیزات ایمنی
  • اتوماسیون فروشگاهی
  • نرم‌افزار

دیتالاجیک به عنوان یک شرکت ارائه دهنده راه‌حل‌های صنعتی، سابقه‌ای طولانی در تولید بارکدخوان‌ها، جمع آوری داده‌ها توسط دستگاه‌های قابل‌حمل، حسگر‌ها، بینایی ماشینی و سیستم‌های حکاکی لیزر دارد و همواره خود را با تغییرات صنعت به روز کرده است.

این شرکت همواره در میان رقبای خود سرآمد بازار بوده و فراز و نشیب‌های فراوانی را برای رسیدن به این جایگاه طی نموده است.

شرکت زبراسیا به عنوان یکی از شرکت‌های واردکننده، توزیع‌کننده و ارائه دهنده خدمات پس از فروش محصولات دیتالاجیک در ایران سعی دارد تا با بهره‌گیری از تنوع و کیفیت بالای محصولات این نولیدکننده معتبر اروپایی، رضایت و آرامش خاطر مصرف‌کنندگان داخلی را در بکارگیری راهکارهای شناسایی خودکار فراهم سازد.


جهت اطلاع از مدل‌های موجود برند دیتالاجیک، مشخصات فنی و قیمت‌های فروش، با کلیک روی لوگوی زیر به صفحه مربوطه در نمایشگاه دائمی و فروشگاه آنلاین محصولات زبراسیا مراجعه فرمائید:

لوگوی ایران کدکس