شرکت زبراسیا ارائه دهنده تخصصی راهکارهای پویا، جامع و اثربخش با استفاده از تکنولوژی­‌های شناسایی خودکار و جمع­‌آوری داده­‌ها (AIDC) از قبیل بارکد، OCR، کارت هوشمند و RFID است.

رسالت این شرکت، کمک در افزایش بهره­‌وری بنگاه­‌های اقتصادی از طریق ارتقای سیستم­‌های اطلاعاتی ایشان به نسل چهارم و ایجاد بستر مناسب در بکارگیری تکنولوژی ردیابی و شناسایی خودکار در کسب و کار ایشان است که با الگو قرار دادن شرکت­‌های سرآمد این زمینه در دنیا و با استفاده از دستاوردهای نوین فناوری اطلاعات و تلفیق دانش مهندسی صنایع، نرم­‌افزار و سخت­‌افزار، به صورتی کاملا کاربردی، به ارائه خدمت در این زمینه می­‌پردازد.

همراهی تا بهره‌برداری کامل،

دامنه خدمات زبراسیا از شناخت، امکان‌سنجی و بررسی دقیق نیازهای مشتریان تا ارائه­ راهکارهای صحیح، تامین سیستم‌ها، اجرا و پیاده­‌سازی کامل راهکارها، آموزش و پشتیبانی کاربران و همچنین یکپارچه­‌سازی سیستم­‌ها گسترش دارد.

راهکارهای زبراسیا به سبب بکارگیری تجهیزات تخصصی AIDC در جهت گردآوری و انتقال الکترونیکی داده­‌ها، بی شک می­‌تواند اثربخشی مطلوب و قابل توجهی در مدیریت اطلاعات مربوط به هریک از حوزه­‌های زیر ایجاد کند:

راهکارهای زبراسیا - تولید - Manufacturing
تولید – Manufacturing

راهکارهای زبراسیا - انبار - Warehouse
انبار – Warehouse

راهکارهای زبراسیا - توزیع و لجستیک - Distribution & Logistics
توزیع و لجستیک – Distribution & Logistics

راهکارهای زبراسیا - خرده فروشی - Retail
خرده فروشی – Retail

راهکارهای زبراسیا - مدیریت ناوگان - Fleet Management
مدیریت ناوگان – Fleet Management

راهکارهای زبراسیا - خدمات میدانی - Field Service
خدمات میدانی – Field Service

راهکارهای زبراسیا - اموال و دارائی ثابت - Fixed Asset
اموال و دارائی ثابت – Fixed Asset

راهکارهای زبراسیا - بهداشت و درمان - Healthcare
بهداشت و درمان – Healthcare