درباره‌ ما

ورود سیستم‌های ماشینی در کنار سیستم‌های فعال انسانی، تاثیر بسزایی در نظامهای مدیریتی اغلب سازمان‌های اجتماعی داشته است. بخش عمده ای از دارائی های سازمان‌های امروزی را ماشین‌های اداری و فناوری‌های جدید اطلاعاتی تشکیل می دهند. در میان سیستم‌های ماشینی موجود، فناوری‌های اطلاعاتی و ارتباطی شرایط عادی زندگی بشری و حیات سازمانی را به طرز بارزی تغییر داده است.

باید توجه داشت که با پیدایش سیستم‌های ماشینی، از نقش و آهنگ تلاش‌های ابزار گونه روزانه و همیشگی مدیران و کارکنان سازمان‌ها کاسته شده و به حجم تلاش‌های فکری آنان افزوده می‌شود.

با افزایش سرمایه‌گذاری در این زمینه، رویکردهای مدیریتی سازمان‌ها نیز دستخوش تغییرات چشمگیری شد و در مجموع، با بهره‌گیری از این سیستم‌ها بهبود آشکاری در فرآیند برنامه‌ریزی، سازماندهی، کنترل و تصمیم‌گیری مدیران پدید آمد.

امروزه مسئولین صنایع و کارخانجات و همچنین مصرف کنندگان به دلیل پیچیدگی روابط بین بخشهای مختلف داخلی و با توجه به لزوم گسترش روابط تجاری و  بین‌المللی با حجم انبوهی از اطلاعات در قالب‌های مختلف از قبیل متنی، عددی، نموداری، گرافیکی، صوتی، تصویری و اغلب ترکیبی یا به اصطلاح چند رسانه ای سرو کار دارند.

با پیشرفت تکنولوژی و همگانی شدن کامپیوتر علی‌الخصوص دردهه اخیر، پردازش و ارائه گزارشات مختلف با دقت و سرعت بسیار بالائی انجام می‌پذیرد. ولی غلیرغم این قدرت و دقت کامپیوتر، جمع‌آوری داده‌ها و وارد کردن آنها به کامپیوتر همواره از مراحل گلوگاهی سیستم‌های اطلاعاتی بشمار رفته است، چرا که استفاده از نیروی انسانی برای گردآوری و ورود داده‌ها ضمن عدم بهره‌مندی از سرعت قابل توجه، عاری از بروز خطای انسانی نیز به نظر نمی‌رسد.

نحوه تبادل اطلاعات با کامپیوتر سدی بزرگ در برابر فراگیر شدن دامنه کاربردی کامپیوتر در زمینه‌های مختلف عنوان گردیده است، بطوریکه این نکته پیوسته ذهن محققان و تولیدکنندگان فناوری اطلاعات را بخود مشغول داشته که چگونه میتوان با توسل به تجهیزات جانبی سهل و ارزان، داده‌ها را با حدکثر سرعت و عاری از هرگونه خطا وارد کامپیوتر نمود. در این راستا، فناوری‌های مختلف شناسایی خودکار و جمع‌آوری داده‌ها (AI/DC) بعنوان ابزاری کاملا مناسب در جهت بهبود روش‌های جمع‌آوری و انتقال اطلاعات به سیستم‌های کامپیوتری در اختیار کاربران قرار گرفته است.

یکی از رایج‌ترین ابزارهای این خانواده، بارکد Bar-code است که به سبب سادگی چاپ و نیز بهای نازل تجهیزات قرائت، در اغلب زمینه‌ها کارائی چشم‌گیری داشته است. بارکد یک تکنیک محبوب براى انتقال داده‌ها از طریق امواج نورى است. بارکدها مجموعه‌اى از خطوط موازى یا میله‌اى با عرض متفاوت هستند که تحت الگوریتمى خاص، معنا دارند. خطوط معمولاً به رنگ سیاه و بر روى زمینه سفیدرنگ چاپ می‌شوند – هر چند رنگ‌هاى دیگر هم مى‌توانند به کار گرفته شوند – که پهنا و شماره هر خط حاوى پیامى خاص براى دستگاه بارکدخوان است.

این شرکت به یاری جمعی از متخصصین داخلی در حوزه فناوری اطلاعات، سعی می‌کند با ارائه مناسب‌ترین راهکارهای عملی برای بکارگیری بارکد و سایر فناوری‌های AI/DC در جمع‌آوری و انتقال الکترونیکی داده‌ها، ضمن افزایش اثربخشی سیستم‌های اطلاعات مدیریت، بهترین و مطمئن‌ترین بستر اطلاعاتی را برای برنامه‌ریزی منابع سازمانی مشتریان خود ایجاد نماید.

ما اهداف خود را در جهت جلب اعتماد مشتریان تدوین نموده‌ایم و با الگو قراردادن بزرگان این صنعت در دنیا و تلفیق صحیح تجارب و دانش ایشان با مهارت‌ها و پتانسیل اجرایی تیم زبراسیا، ضمن ارتقاء دانش و انتقال تکنولوژی، به تامین نیازها و خواسته‌های مشتریان پرداخته، در جلب رضایت ایشان از خدمات ارائه شده اهتمام خواهیم ورزید.

hamid bahmani
حمید بهمنی اسکویی
رئیس هیئت مدیره

تحقق یک ایده

شرکت فنی بازرگانی زبراسیا در سال ۱۳۸۱ به عنوان مرکز فروش و خدمات پس از فروش محصولات Zebra و ارائه دهنده راهکارهای عملی استفاده از تکنولوژی‌های بارکد، کارت و RFID برای شناسایی خودکار، جمع‌آوری مکانیزه و انتقال الکترونیکی داده‌ها به انواع سیستم‌های مدیریت اطلاعات، فعالیت خود را بصورت یک شرکت سهامی خاص در تهران آغاز نمود.

زبراسیا به مرور جهت پاسخ به نیازهای مختلف مشتریان در این حوزه تخصصی، درکنار محصولات Zebra، با تامین و پشتیبانی محصولات سایر تولیدکنندگان معتبر جهان همچون Honeywell (هانی‌ول)، Newland (نیولند)، Unitech (یونیتک)، Zebex (زبکس)، Sewoo (سوو)، OKPOS (اوکی‌پوز)، M3 Mobile (ام3موبایل)، ATID (ای‌تی‌آی‌دی)، Confidex (کانفیدکس)، Alien (آلین)، DSIC (دی‌اس‌آی‌سی)، Generalscan (جنرال‌اسکن) و Toshiba-TEC (توشیبا تک)، به یکی از مراکز Full-Range در زمینه تجهیزات تخصصی مرتبط با سیستم‌های شناسایی و ردیابی تبدیل گشت.

سال‌ها تجربه خدمت به هزاران مشتری، دانش و صداقت حرفه‌ای، بهره‌مندی از تیم متخصص و مجرب، حسن سابقه همکاری با تولیدکنندگان مختلف، تنوع قابل توجه برند و مدل، دقت بالا در انتخاب و عرضه محصولات باکیفیت، موجودی به روز و پشتیبانی مستمر مشتریان، اکنون مهم‌ترین امتیازات زبراسیا برای پیشرو بودن در این حوزه تخصصی است.

شرکت زبراسیا همکار مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران (GS1 IRAN) در تامین نیازهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مشتریان آن مرکز است و ضمن عضویت در انجمن واردکنندگان کالا و تجهیزات رایانه‌ای کشور، در سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران و کمیسیون صندوق‌های فروشگاهی این سازمان نیز عضویت فعال دارد.

10

تنوع محصولات

1k

مشتریان زبراسیا

5

نمایندگان فروش

چشم‌انداز زبراسیا

ما برآنیم تا به عنوان یک شرکت‌ سرآمد ایرانی در اشاعه و توسعه استفاده از فناوری‌های شناسایی و جمع‌آوری خودکار داده‌ها، بهترین و کامل‌ترین مجموعه خدمات و محصولات تخصصی را در این زمینه ارائه دهیم.

ماموریت

رسالت ما تامین نیازهای سخت‌­افزاری و نرم­‌افزاری مشتریان در حوزه سیستم‌های شناسایی و ردیابی با هدف افزایش اثربخشی مدیریت کسب و کار ایشان است.

ارزش‌های محوری

اهتمام در کسب رضایت و جلب اعتماد مشتریان از طریق انجام فعالیت‌ها در بالاترین سطح کیفی
توجه به نیروی انسانی به عنوان ارز‌شمندترین سرمایه سازمان و برنامه‌ریزی برای توسعه آن
بازنگری مستمر در ساختار سازمان، سیستم‌ها و روش‌ها جهت افزایش ارزش افزوده
بکارگیری فن‌آوری‌های روز جهان در ارائه راه‌حل و طراحی سیستم‌ها
ساختار سازمانی دانایی‌ محور، یادگیرنده، خلاق و نوآور
همکاری با سازمان‌های مجرب و مشاورین متخصص