شرکت فنی بازرگانی زبراسیا در سال ۱۳۸۱ به عنوان مرکز فروش و خدمات پس از فروش محصولات Zebra و ارائه دهنده راهکارهای عملی استفاده از تکنولوژی‌های بارکد، کارت و RFID برای شناسایی خودکار، جمع‌آوری مکانیزه و انتقال الکترونیکی داده‌ها به انواع سیستم‌های مدیریت اطلاعات، فعالیت خود را بصورت یک شرکت سهامی خاص در تهران آغاز نمود.

زبراسیا به مرور جهت پاسخ به نیازهای مختلف مشتریان در این حوزه تخصصی، درکنار محصولات Zebra، با تامین و پشتیبانی محصولات سایر تولیدکنندگان معتبر جهان همچون Honeywell (هانی‌ول)، Newland (نیولند)، Unitech (یونیتک)، Zebex (زبکس)، Sewoo (سوو)، OKPOS (اوکی‌پوز)، M3 Mobile (ام3موبایل)، ATID (ای‌تی‌آی‌دی)، Confidex (کانفیدکس)، Alien (آلین)، DSIC (دی‌اس‌آی‌سی)، Generalscan (جنرال‌اسکن) و Toshiba-TEC (توشیبا تک)، به یکی از مراکز Full-Range در زمینه تجهیزات تخصصی مرتبط با سیستم‌های شناسایی و ردیابی تبدیل گشت.

سال‌ها تجربه خدمت به هزاران مشتری، دانش و صداقت حرفه‌ای، بهره‌مندی از تیم متخصص و مجرب، حسن سابقه همکاری با تولیدکنندگان مختلف، تنوع قابل توجه برند و مدل، دقت بالا در انتخاب و عرضه محصولات باکیفیت، موجودی به روز و پشتیبانی مستمر مشتریان، اکنون مهم‌ترین امتیازات زبراسیا برای پیشرو بودن در این حوزه تخصصی است.

شرکت زبراسیا همکار مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران (GS1 IRAN) در تامین نیازهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مشتریان آن مرکز است و ضمن عضویت در انجمن واردکنندگان کالا و تجهیزات رایانه‌ای کشور، در سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران و کمیسیون صندوق‌های فروشگاهی این سازمان نیز عضویت فعال دارد.


چشم‌انداز زبراسیا

ما برآنیم تا به عنوان یک شرکت‌ سرآمد ایرانی در اشاعه و توسعه استفاده از فناوری‌های شناسایی و جمع‌آوری خودکار داده‌ها، بهترین و کامل‌ترین مجموعه خدمات و محصولات تخصصی را در این زمینه ارائه دهیم.


ماموریت زبراسیا

رسالت ما تامین نیازهای سخت‌­افزاری و نرم­‌افزاری مشتریان در حوزه سیستم‌های شناسایی و ردیابی با هدف افزایش اثربخشی مدیریت در کسب و کار ایشان است.


ارزش‌های محوری

● اهتمام در کسب رضایت و جلب اعتماد مشتریان از طریق انجام فعالیت‌ها در بالاترین سطح کیفی

● توجه به نیروی انسانی به عنوان ارز‌شمندترین سرمایه سازمان و برنامه‌ریزی برای توسعه آن

● بازنگری مستمر در ساختار سازمان، سیستم‌ها و روش‌ها جهت افزایش ارزش افزوده

● بکارگیری فن‌آوری‌های روز جهان در ارائه راه‌حل و طراحی سیستم‌ها

● ساختار سازمانی دانایی‌ محور، یادگیرنده، خلاق و نوآور

● همکاری با سازمان‌های مجرب و مشاورین متخصص


زبراسیا | شرکت سرآمد در ارائه راهکارهای شناسایی و جمع‌آوری خودکار داده‌ها