صندوق فروشگاهی به رایانه‌های رومیزی خاصی اطلاق می‌گردد که در نقاط فروش داخل فروشگاه‌ها، رستوران‌ها، مراکز خدماتی، تفریحی و … جهت صدور و تسویه آسان، دقیق و سریع صورتحساب فروش کالا/خدمات به مشتریان به کار می‌رود. این رایانه‌های موسوم به POS همچنین در قسمت پذیرش هتل‌ها، بیمارستان‌ها، نمایشگاه‌ها، باشگاه‌های ورزشی و … برای انجام کلیه امور رایانه‌ای مربوط به پذیرش افراد مورد استفاده قرار می‌گیرد.

امروزه نسل جدید صندوق‌های فروشگاهی، مجهز به صفحه نمایش لمسی (Touch-Screen) و با استفاده از قطعات سخت‌افزاری صنعتی طراحی و تولید می‌شوند تا ضمن ایجاد قابلیت استفاده ویژه در نقاط فروش، بصورت مداوم (24 ساعت در 7 روز هفته)، شرایط کاربری مطمئن‌تر و آسان‌تری را در اختیار کاربران قرار دهند. در این مدل‌های جدید، نمایشگر دوم که برای نمایش اطلاعات فاکتور فروش به خریداران استفاده می‌شود، یک صفحه نمایش تمام رنگی است که امکان نمایش اطلاعات بیشتر را حتی بصورت گرافیکی در اختیار سیستم قرار می‌دهند.

عمده مزایای استفاده از Touch-POS یا همان صندوق‌های فروشگاهی لمسی نسبت به مدل‌های کلاسیک به شرح زیر است:

  • بدنه شیک، جان‌سخت، ضدآب، ضدغبار
  • کاربری آسان با سرعت عمل بالا
  • توانمندی بالا در پردازش، نگهداری و نمایش اطلاعات
  • پشتیبانی بهتر از نسل جدید نرم‌افزارهای کاربردی
  • اشغال فضای کمتر بر روی پیشخوان فروش
  • قابلیت نصب برروی پیشخوان و دیوار

مطالب بیشتر

انتخاب صندوق فروشگاهی مناسب

اجزای سیستم صندوق فروش


تنوع مدل

مشخصات فنی و قیمت‌های فروش انواع مدل‌های موجود و قابل سفارش را از طریق لینک‌ زیر در فروشگاه آنلاین شرکت زبراسیا مشاهده و مقایسه کنید.

اینجا کلیک کنید


برندها

در زمینه صندوق مکانیزه فروش، شرکت زبراسیا نمایندگی برندهای زیر را در ایران برعهده دارد:

OKPOS Logo