گارانتی زبراسیا

مشتری عزیز، لطفا پیش از خرید دستگاه، شرایط گارانتی زبراسیا را مطالعه کنید. خرید دستگاه با گارانتی زبراسیا به منزله قبول تمامی موارد زیر است.

01

همه تجهیزات مورد عرضه زبراسیا به مدت یکماه از گارانتی رضایت برخوردارند و خریدار می‌تواند درصورت عدم رضایت از عملکرد دستگاه نسبت به عودت آن اقدام نماید. به خریداران توصیه می‌شود در این مدت حتما جعبه و کلیه اقلام داخل آنرا نگهداری کنند. شرکت زبراسیا متعهد است درصورت عودت دستگاه سالم (به لحاظ فنی و فیزیکی) به همراه همه لوازم جانبی و متعلقات بسته‌بندی، عین مبلغ فروش را به خریدار برگرداند.

02

شرکت زبراسیا تضمین ‌می‌کند که همه محصولات مورد عرضه این شرکت، کالای اورجینال با شماره سریال قابل استعلام از تولیدکننده مربوطه است.

03

لطفا هنگام خرید، از ارائه کارت گارانتی زبراسیا و تطابق شماره سریال مندرج روی کارت و دستگاه اطمینان حاصل فرمائید.

04

دوره گارانتی تجهیزات مورد عرضه زبراسیا از یک الی 5 سال متفاوت است، لطفا توجه داشته باشید که تاریخ شروع و پایان این دوره، روی کارت گارانتی دقیق ثبت شده باشد.

05

گارانتی دستگاه‌ها شامل هد چاپ، باطری، کابل و آداپتور نیست. این موارد فقط به مدت سه ماه از گارانتی تعویض برخوردارند.

06

در صورت بروز هرگونه مشکل فنی، برای صرفه‌جویی در وقت و هزینه خود بهتر است ابتدا با کارشناسان پشتیبانی زبراسیا از طریق شماره تلفن 44237556 داخلی 4 تماس بگیرید.

07

در صورت عدم رفع مشکل به صورت تلفنی، کارشناسان زبراسیا شما را راهنمایی خواهند کرد تا دستگاه را چگونه و به کدام واحد خدمات پس از فروش زبراسیا ارسال کنید تا مراحل رفع اشکال و یا تعوض کالا در اسرع وقت صورت گیرد. (هزینه ارسال و بازگشت کالا به عهده مشتری است)

08

لطفا در زمان ارسال کالا به هریک از مراکز خدمات پس از فروش زبراسیا، دقت فرمائید جعبه و لوازم جانبی دستگاه (چاپگرها حتما بهمراه نمونه برچسب و ربیون مصرفی) به صورت کامل ارسال گردد.

09

نحوه ارائه خدمات گارانتی اعم از تعمیر و یا تعویض کالا منوط به نظر کارشناسان فنی زبراسیا است.

10

شرکت زبراسیا متعهد است درصورت عدم رفع مشکلات تحت گارانتی تا دو هفته پس از پذیرش دستگاه، یک دستگاه جایگزین بصورت امانی در اختیار مشتری قرار دهد و درصورت عدم امکان رفع مشکل ملزم به تعویض کامل دستگاه است.

شرایط خارج از گارانتی زبراسیا
تشخص هر گونه خرابی ناشی از بهره‌برداری غیر اصولی، شکستگی، خراشیدگی، تغییر شکل، سوختگی، نفوذ مایعات، اکسیده شدن، نوسان برق، اتصال نادرست، پارگی کابل و باز شدن دستگاه

برندهای تحت گارانتی زبراسیا

گارانتی زبراسیا در مورد محصولات تولیدکنندگان زیر که با کارت گارانتی زبراسیا ارائه می‌شوند، معتبر است، لطفا هنگام خرید، از ارائه کارت گارانتی و تطابق شماره سریال مندرج روی کارت و دستگاه اطمینان حاصل فرمائید.

زبرا Zebra

معرفی شرکت و محصولات

هانیول Honeywell

معرفی شرکت و محصولات

نیولند Newland

معرفی شرکت و محصولات

سوو Sewoo

معرفی شرکت و محصولات

زبکس Zebex

معرفی شرکت و محصولات

اوکی‌پوز Okpos

معرفی شرکت و محصولات

ام‌تری موبایل M3 Mobile

معرفی شرکت و محصولات

یونیتک Unitech

معرفی شرکت و محصولات

وینپال Winpal

معرفی شرکت و محصولات

توشیبا Toshiba

معرفی شرکت و محصولات

کانفیدکس Confidex

معرفی شرکت و محصولات

موبایل‌بیس Dsic Mobilebase

معرفی شرکت و محصولات

ای تی آیدی Atid

معرفی شرکت و محصولات

تی‌اسکن Tscan

معرفی شرکت و محصولات

آلین Alien

معرفی شرکت و محصولات