زبکس Zebex

شرکت زبکس Zebex در سال ۱۹۸۷ در تایوان تاسیس و تمرکز فعالیت خود را بر روی تولید ابزار‌های شناسایی خودکار، ترمینال‌های جمع‌آوری اطلاعات و انجین بارکدخوان‌ها قرار داده است. حال پس از گذشت سه دهه از شروع فعالیت این شرکت، محصولات زیبکس در سرتاسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

از ویژگی‌های این برند می‌توان به ارائه محصولاتی با کیفیت بالا، جلب رضایت مشتریان در طول دوره پشتیبانی و استفاده از تکنولوژی‌های خلاقانه برای ایجاد بهره‌وری بالا‌تر اشاره کرد. در راستای تداوم تولید محصولات با کیفیت، زیبکس در سال 1998 موفق به کسب استاندارد ISO9001 گردید.

شرکت Zebex برخلاف سایرین که با تولید در کشور چین به فکر کاهش هزینه‌های خود بودنده‌اند؛ با اعتقاد به تولید داخلی و ایجاد اشتغال‌زایی، همواره کیفیت و کارایی محصولات خود را در طی این سال‌ها حفظ نموده و قابل اعتماد باقی مانده است.

جالب توجه است که تمام مراحل تولید محصولات Zebex در محیط استریل و حفاظت شده انجام می‌گیرد.

حوزه فعالیت‌های Zebex همواره در حال رشد و تغییر بوده و آنچه موجب برتری این برند در میان سایر رقبای تجاری گردیده است، استفاده از تیم تحقیق و توسعه مبتکر برای پیشبرد و ارائه محصولات با تکنولوژی روز منطبق بر نیازمندی‌های مشتریان می‌باشد. در نهایت این مشتریان هستند که با استفاده از محصولات به روز زیبکس با بالاتر رفتن کارایی و اثربخشی فرایندهای سازمانی خود سود خواهند برد.

برند Zebex هیچگاه توسعه محصولات را متوقف نکرده و به پاس تلاش و تداوم در نوآوری، در طول این سال ها موفق به اخذ جوایز و تقدیرنامه‌های مختلف بین‌المللی شده است.

شرکت Zebex پشتیبانی کامل از مشتریان، چه از نظر سخت‌افزاری، و چه از نظر بازاریابی و توسعه سیستم را برعهده گرفته و به مشتریان خود این تضمین را می‌دهد که در سرتاسر جهان در کمترین زمان از این خدمات بهره‌مند گردند.

تنوع محصولات

بارکدخوان

بارکدخوان

رایانه‌ قابل‌حمل

رایانه‌ قابل‌حمل

جوایز و افتخارات

طراحی برتر محصولات در سال های 2007 و 2009
بهترین طراحی تولید محصولات از Red Dot آلمان طی سال ها 2007 و 2010
طراحی خوب در سال 2007 از ژاپن

نماینده ایران

شرکت زبراسیا از سال 2012 نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش محصولات این برند معتبر و باکیفیت تایوانی را در ایران بر عهده دارد.
برچسب‌ها:
بارکدزبکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.