یونیتک - UNITECH

شرکت یونیتک Unitech در سال 1979 در تایوان تاسیس شده است و به عنوان ارائه‌دهنده محصولات در حوزه فناوری AIDC (شناسایی خودکار و جمع‌آوری داده‌ها)، گستره وسیعی از محصولات زیر را تولید و در سطح جهانی عرضه می‌کند:

◄ رایانه قابل‌حمل صنعتی

◄ هندهلد و PDA جان‌سخت

◄ تبلت صنعتی

◄ قرائت‌گر RFID

◄ بارکدخوان‌

محصولات یونیتک خدمات ارزشمندی به مشتریان در زمینه‌های مختلف از جمله انبارداری، تولید، توزیع و لجستیک، خدمات درمانی، خدمات در محل و خرده‌فروشی در سراسر جهان ارائه داشته‌اند.

شرکت Unitech با پایبندی به ارزش‌های اصلی صداقت، همکاری، تعالی و اشتراک سود، حسن‌ نیت خود را به شرکای تجاری نشان داده و همواره با نوآوری و خلاقیت، خواهان آینده‌ای موفق برای همه ذی‌نفعان است.

از سال 2008، با تجربه حاصل از مهارت و تخصص خود در طراحی و تولید دستگاه‌های مخصوص RFID و تجهیزات مبتنی بر IP، شرکت Unitech خط تولید جدیدی به نام TASHI را راه‌اندازی کرده و به بخش تازه‌ای از بازار راه پیدا کرد. با راهکاری هوشمند به نام Efilin، در حوزه Intercom (سیستم مخابره و ارتباط داخلی ساختمان) و موارد امنیتی با ارائه خدمات به بخش‌های مسکونی و تجاری، دامنه کاری خود را وسیع‌تر و جامع‌تر کرده است.

شایستگی یونیتک در ارائه دستگاه‌های تخصصی AIDC و تجهیزات مبتنی بر IP، به همراه خلاقیت و نوآوری آن در راهکارهای مخصوص زندگی هوشمند، خدمات پزشکی از راه دور، ذخیره انرژی و  مدیریت از راه دور، در هر دو بخش مسکونی و تجاری، آن را به یک عرضه‌کننده سرآمد این روزها در این حوزه تبدیل کرده است.

وسعت کسب‌وکار

یونیتک با دقت در تولید محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب و همچنین توانایی بالا در شناسایی نیازها و فرصت‌های بازار به یک عرضه‌کننده پیشرو در محصولات AIDC در سراسر جهان تبدیل شده است. این شرکت واحدهای تجاری نیرومندی در امریکای شمالی، APAC (آسیا-پاسیفیک) ، چین، اروپا، ژاپن و تایوان ساخته است و با حدود 1000 شریک تجاری در 35 کشور همکاری صمیمانه‌ای دارد.

مسئولیت اجتماعی

یونیتک به این مهم دست یافته است که بخشی از یک جامعه جهانی است و تعهد خود به مسئولیت اجتماعی را با شرکت در برنامه‌های خیریه در سراسر جهان نشان می‌دهد. شرکت Unitech به محیط‌زیست نیز متعهد بوده و سیستم‌های سبز را با طراحی، تولید و خدمات محصولات خود ادغام کرده است.


لطفا جهت اطلاع از مدل‌های موجود از این برند، مشخصات فنی و قیمت‌های فروش، به لینک زیر در فروشگاه آنلاین محصولات زبراسیا مراجعه نمائید:

اینجا کلیک کنید