زبرا - ZEBRA

شرکت زبرا Zebra با نام اولیه Data Specialties Incorporated و با هدف تولید محصولات الکترونیکی در سال ۱۹۶۹ در آمریکا آغاز به کار نمود. در سال ۱۹۸۲ تولیدات شرکت به سمت سیستم‌های لیبلینگ و بارکدینگ تغییر کرد و در سال ۱۹۸۶ به Zebra Technologies تغییر نام داد.

شرکت Zebra Technologies هم اکنون تمرکز خود را بر روی راهکار‌ها و تکنولوژی‌های ردیابی و شناسایی خودکار قرار داده است. این شرکت قصد دارد تا در یک بستر یکپارچه سخت‌افزاری و نرم‌افزاری Real-time دید جامعی از سرمایه‌های یک سازمان را به مدیران جهت تصمیمگیری‌های راهبردی ارائه نماید. همچنین با گسترش تکنولوژی و حرکت به سوی پردازش‌های همراه، پردازش ابری و ابر داده‌ها این شرکت با ایجاد بستری مناسب به سوی تولید محصولات متناسب با این فناوری‌ها روی آورده است.

تنوع محصولات Zebra عبارت است از:

چاپگر برچسب بارکد

چاپگر برچسب RFID

چاپگر کارت PVC

بارکدخوان

رایانه‌های قابل‌حمل

تجهیزات RFID

مواد مصرفی

تبلت صنعتی

نرم افزار

سیستم‌های مکان‌یابی

شرکت زبراسیا با بیش از 15 سال سابقه در واردات، توزیع و ارائه خدمات پس از فروش محصولات زبرا در ایران، می‌تواند خود را به جرات یکی از مجرب‌ترین و قدرتمندترین مراکز فروش و خدمات پس از فروش محصولات Zebra در غرب آسیا معرفی کند.


لطفا جهت اطلاع از مدل‌های موجود از این برند، مشخصات فنی و قیمت‌های فروش، به لینک زیر در فروشگاه آنلاین محصولات زبراسیا مراجعه نمائید:

اینجا کلیک کنید