اوکی‌پوز - OKPOS

شرکت اوکی‌پوز OKPOS تولید‌کننده شماره 1 نسل جدید صندوق‌های فروشگاهی با صفحه نمایش لمسی (Touch) و کیفیت ساخت بسیار بالا در کشور کره جنوبی است.

اوکی‌پوز در سال ۱۹۹۳ در حیطه کارت‌های اعتباری شروع به فعالیت کرد و در سال ۱۹۹۵ به صورت حرفه‌ای وارد چرخه تولید تجهیزات POS گردید.

این شرکت تمامی تلاش خود را بر روی تولید محصولات باکیفیت، جلب رضایت مشتری و ارائه خدمات پس از فروش سریع و دقیق بر اساس خواسته‌ها و نیازهای مشتریان قرار داده است.

از همان زمان آغاز فعالیت در حوزه صندوق‌های فروشگاهی، هدف OKPOS تبدیل شدن به برند برتر به عنوان یک شرکت جوان در صنعت تولید و خدمات POS تعیین شده بود که تنها با تلاش روزافزون برای کسب دانش و رشد صنعتی قابل دستیابی می‌نمود. شهرت برند OKPOS در سال‌های اخیر نشان دهنده گام برداری این سازمان و رسیدن به این هدف است.

جوایز و افتخارات:

  • جایزه ICT و برنامه ریزی آینده از وزیر علوم در سال 2015
  • کسب نشان فناوری‌های نوآورانه کوچک یا کسب و کار متوسط (INNO-BIZ) در سال 2014
  • برنده جایزه از شهردار سئول در زمینه ایجاد فرصت های شغلی در سال 2013
  • کسب نشان فناوری‌های نوآورانه کوچک یا کسب و کار متوسط (INNO-BIZ) در سال 2011

شرکت زبراسیا با توجه به کیفیت بالای محصولات و رشد چشمگیر OKPOS در این صنعت، نمایندگی رسمی توزیع، فروش و خدمات پس از فروش محصولات این برند را از سال 2013 در ایران عهده‌دار شده است.


لطفا جهت اطلاع از مدل‌های موجود از این برند، مشخصات فنی و قیمت‌های فروش، به لینک زیر در فروشگاه آنلاین محصولات زبراسیا مراجعه نمائید:

اینجا کلیک کنید