Zebra GC420 Series

چاپگرهای برچسب و بارکد سری GC420

چاپگرهای برچسب و بارکد سری GC420 مقرون به صرفه، با کاربری بسیار آسان، برای انواع کاربردهای اداری، تجاری، صنعتی و خدماتی که به حجم چاپ روزانه خیلی زیادی نیاز نباشد ایده‌آل هستند. اگرچه قیمت ارزان‌تری نسبت به سایر محصولات زبرا دارند ولی از کیفیت قطعات و طراحی مهندسی بالایی برخوردارند و با هر بودجه‌ای چاپ حرفه‌ای ارائه می‌دهند. این مدل‌ها با داشتن بدنه دوجداره و هد چاپ تمام فلزی، عمر مفید قابل قبولی دارند و نسبت به مدل‌های رومیزی دیگر به سرویس و تعمیرات کمتری نیاز پیدا می‌کنند.

این سری بارکدپرینتر زبرا شامل دو مدل GC420t و GC420d است که مشخصات فنی کاملا مشابهی دارند. تنها تفاوت آنها در امکان استفاده از ریبون چاپ است.

مدل GC420t از مکانیزم ریبون چاپ برخوردار است تا کاربر بتواند روی انواع برچسب‌های کاغذی، PVC، متال، تایوک، امنیتی، خردشونده و… با استفاده از ریبون مناسب هر جنس لیبل، چاپ مورد نظر خود را انجام دهد.

اما در مدل GC420d این مکانیزم ریبون حذف شده است تا کاربرانی که فقط به چاپ حرارتی مستقیم روی برچسب‌های حرارتی (Thermal Labels) نیاز دارند، تمام قابلیت‌های ویژه سری GC420 را با قیمت مناسب‌تری به دست آورند.

شما هم اگر امکان استفاده از لیبل‌های ترمال را داشته باشید که نیازی به استفاده از ریبون نباشد، می‌توانید مدل GC420d را با قیمتی به مراتب ارزان‌تر از مدل GC420t از شرکت زبراسیا تهیه کنید.

برای مشاهده مشخصات فنی و قیمت لیست فروش هر دو مدل، لطفا به صفحه زیر مراجعه کنید:

 

https://shop.zebrasia.com/tag/267/GC420

 

و برای اطلاع از تخفیف‌های ویژه، وضعیت موجودی و سفارش خرید، حتما با ما تماس بگیرید…

تلفن:   021-44237556
تلگرام:   @ZebrasiaCRM

 

Leave a Comment